Dobry tusz wydłużający

Od lat kobiety uwielbiają hipnotyzować wszystkich mężczyzn swym uwodzicielskim spojrzeniem, które osiągają dzięki długim rzęsom. Jednakże nie wszystkie panie mogą się nimi pochwalić, dlatego z pomocą przychodzą im tusze wydłużające. Oczywiście, mowa tu o markowych produktach, które cechują się najwyższą jakością, a ponadto są poddawane licznym testom dermatologicznym, dzięki czemu rzadko wywołują podrażnienia czy uczulenia. Ponadto, maskary znanych marek są niezwykle trwałe, nie kruszą się, nie odbijają się na powiekach, a co najważniejsze nie sklejają rzęs.

Dobry tusz wydłużający

Przede wszytym, dobre tusze wydłużające charakteryzują się prostą szczoteczką, dzięki której bez najmniejszych problemów możemy rozczesać wszystkie rzęsy i równomiernie nałożyć na nie tusz. Nie ulega wątpliwości to, że ogromną rolę odgrywa również konsystencja maszkary. Otóż, powinna być ona płynna, by można ją było łatwo aplikować, bowiem gdy będzie za gęsta, nasze rzęsy będą posklejane. Natomiast, gdy są one krótkie i cienkie, warto postawić na tusz, który posiada dodatkowe właściwości. Mowa tu o maskarach wydłużająco-pogrubiających lub wydłużająco- podkręcających, dzięki którym nasze spojrzenie będzie jeszcze bardziej wyraziste.

Jakie tusze wydłużające są najlepsze?

Po pierwsze, na uwagą zasługuje tusz Extra Super Lash Maskara marki Remmel, który nie tylko wydłuża, ale i pogrubia rzęsy. Warto podkreślić to, że z powodzeniem możemy stosować go do dziennego jak i wieczorowego makijażu, bowiem aby wyróżnić rzęsy, wystarczy nałożyć kilka warstw tuszu. Zawiera on hydrożele, które zapobiegają sklejaniu rzęs, a poza tym jest bardzo trwały i nie kruszy się. Kolejnym jego plusem jest niska cena, która wynosi zaledwie 15 złotych. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszy się tusz Lash stiletto marki Maybelline charakteryzujący się specjalną szczoteczką o różnej długości włosia. Trzeba podkreślić to, że rewelacyjnie oplata on wszystkie rzęsy i nie tylko je wydłuża, ale i nabłyszcza. Oprócz tego posiada właściwości odżywcze.

Nie zapominamy także o tuszu Lash Extension Effect marki Max Faktor, który wydłuża rzęsy nawet o 75%. Wyróżnia się on innowacyjnym kształtem szczoteczki oraz w swym składzie posiada nylonowe włókna, które po wyschnięciu dają rzęsom niesamowitą długość. Ponadto, według ekspertów stanowi on doskonałą alternatywę dla sztucznych rzęs, które prezentują się nienaturalnie. Godny polecenia jest również tusz Long Life marki Astor, wspaniale wydłużający rzęsy. Cechuje się on wyrazistym kolorem, nie rozmazuje się ani nie kruszy, a jego wielką zaletą jest trwałość. Trzeba także jeszcze tu wymienić maskarę Telescopic Clean Definition marki L’Oreal wyróżniająca się nowoczesną gumową szczoteczką, gwarantującą idealnie rozdzielenie rzęs, a co za tym idzie wydłużenie ich o nawet 50%.

Można by tu jeszcze wymienić wiele dobrych tuszów wydłużających, ale te wspomnienia powyżej są naprawdę świetne i warto z nich skorzystać.