Tusz do rzęs Nanolash

Tusze do rzęs Nanolash Volume Up Mascara oraz Length & Curl Mascara to innowacyjne kosmetyki klasy premium, które skutecznie łączą stylizację z intensywną pielęgnacją.

Rewelacyjne formuły maskar, w parze z wyprofilowanymi spiralkami, umożliwiają rozczesanie włosków i nadanie im nie tylko koloru, ale też pożądanego kształtu na wiele długich godzin. Wybierać można pomiędzy tuszem pogrubiającym i tuszem wydłużająco – podkręcającym. Obie maskary Nanolash popisowo realizują powierzone im zadania, dzięki czemu szybko stało się o nich głośno na rynku kosmetyków kolorowych.

Nanolash najlepsza mascara do rzęs

szczoteczki: ergonomicznie wyprofilowane, ułatwiające pokrycie wszystkich rzęs

efekty: do wyboru wydłużenie, uniesienie i podkręcenie + pielęgnacja lub pogrubienie i nadanie objętości + pielęgnacja

Tusz do rzęs wydłużający Nanolash Length & Curl Mascara zapewnia rzęsom delikatny lifting, unosząc je i pięknie podkręcając bez użycia zalotki. Zyskujesz optycznie powiększone, bardziej otwarte oko bez uczucia obciążenia ani bez grudek czy włosków tracących nadany kształt po kilku godzinach. Efekt możesz swobodnie stopniować poprzez nałożenie kolejnej warstwy maskary. Jej skład został wzbogacony o witaminy i roślinne ekstrakty, które kondycjonują i wzmacniają rzęsy od środka.

Z kolei Nanolash Volume Up Mascara to pogrubiający tusz do rzęs, który zapewnia pogrubienie rzęs i łatwe ułożenie ich w pełen objętości wachlarz, który w nienagannym stanie utrzyma się przez cały dzień. Zawierająca naturalne ekstrakty i woski maskara pogrubia rzęsy i przyczynia się do ich zdrowego wzrostu. Tusz do rzęs pogrubiający od Nanolash nie wysusza włosków, za to nadaje im miękkość i elastyczność, a do tego chroni je przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Tusze do rzęs Nanolash świeżość zachowują na wiele miesięcy, przez co możesz mieć pewność, że konkurencyjną pojemność 10 ml wykorzystasz w pełni. Co jednak najbardziej czyni z nich świetne kosmetyki z prawdziwego zdarzenia, to wyjątkowe receptury oparte o naturalne, intensywnie pielęgnujące składniki.

mascara nanolash przed po

Każda z maskar Nanolash może być stosowana przez wegan i przez osoby o wrażliwych oczach. Mimo wysokiej trwałości i odporności, z łatwością można je zmyć dowolnym preparatem do demakijażu. Aby zintensyfikować efekty maskar, warto stosować je razem z bazą pod tusz Nanolash.

Tusz do rzęs pogrubiający i tusz wydłużający można nabyć zarówno w wybranych drogeriach stacjonarnych, jak i internetowych, a przede wszystkim w sklepie internetowym Nanolash.