Tusz do rzęs ESTÉE LAUDER, Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume

Wieloletnie tradycje marki Estée Lauder pozwoliły uplasować się jej w gronie najpopularniejszych producentów kosmetyków na świecie. Zaawansowane formuły i nowatorskie podejście sprawiły, że dziś marka jest uznawana za odzwierciedlenie elegancji, luksusu i nadzwyczajnej jakości. Produkty Estée Lauder sprzedawane są w ponad 135 krajach na całym świecie. Kosmetyki, na które popyt jest bardzo duży, to przede wszystkim maskary Sumptuous Extreme.

estee lauder

Szczotka: tradycyjna, prosta szczotka z włosia, lekko zwężana na końcówce
Efekty: zagęszczenie, uniesienie, rozdzielenie i podkręcenie

Najważniejszym zadaniem formuły tuszu od Estée Lauder jest zauważalne zwiększenie objętości, które reklamuje producent. Rzęsy mają zagęszczać się, unosić i rosnąć na potęgę. Optyczne dodanie objętości potwierdzają liczne recenzje. Nie da się raczej znaleźć opinii, która kwestionowałaby działanie maskary Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume. Marka uzyskała taki efekt za sprawą innowacyjnego składnika Extreme Bold Volume Formula™. Formuła tuszu jest bardzo przemyślana – lekka i zupełnie nieobciążająca. Użytkowniczki porównują ją do konsystencji musu.

Drugim, równie ciekawym składnikiem maskary Sumptuous Extreme jest Lash-Advancing Vitamin. Ten kompleks witaminowy ma za zadanie spotęgować działanie mieszaniny włókien wydłużających. Zawiera witaminę B5 odżywiającą rzęsy oraz rozmaryn, który jest bardzo silnym przeciwutleniaczem naturalnego pochodzenia. To oznacza, że rzęsy są dzięki Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume nie tylko piękne, ale również chronione przed czynnikami zewnętrznymi.

Maskara została wyposażona w szczoteczkę, która z wyglądu nie różni się niczym od standardowych, tradycyjnych aplikatorów. Jest prosta, z delikatnym zwężeniem na końcu, wykonana z miękkiego włosia. Z tego względu tuszowanie nią rzęs nie stanowi problemu. W praktyce spora gęstość szczoteczki pozwala na wyjątkowo precyzyjne pokrycie tuszem każdej rzęsy z osobna. Faktycznie tusz od Estée Lauder idealnie rozdziela i wydłuża rzęsy, nadając im wyglądu zbliżonego do efektu sztucznych rzęs.

Opinie o maskarze Estée Lauder w przeważającej większości są pozytywne. Najczęściej pojawia się kwestia trwałości. Dzięki lekkiej konsystencji aplikacja nie jest problematyczna, a tusz nie osypuje się. Jest skuteczny, a przy tym utrzymuje się na rzęsach przez cały dzień. Problem może pojawiać się dopiero wówczas, kiedy maskara zaczyna podsychać, a dzieje się to dość szybko. Wówczas tuszowanie wymaga nieco więcej precyzji i dużo łatwiej o sklejenie rzęs.